Czwarta edycja III Rzeszowskiej Ligi Boulderowej

Czwarta edycja III Rzeszowskiej Ligi Boulderowej

W zeszłym tygodniu rozegrana została IV edycja trzeciej Rzeszowskiej Ligi Boulderowej. Tym razem przygotowaniem problemów zajęli się Trzej Mędrcy ze Wchodu, którzy zamiast do Betlejem zawędrowali na Baltoro – Artur, Bartek i Kobi. Trzech chwytowych, trzy różne style wspinania i dla każdego coś trudnego – nawet Młodemu zeszło sporo zanim uporał się z jednym hardcorem. Jak to zwykle bywa przewieszenie 40 stopni robi swoje i odsiewa ziarna od plew.

Również tym razem po zakończonej edycji wśród wszystkich uczestników, maszyna losująca wyłoniła 7 szczęśliwców, których zapraszamy po odbiór nagród!

Lista nagrodzonych:

Grzegorz Rychlek
Maciej Czyż
Mateusz Jopek
Jakub Mączka
Pola Styś
Szymon Rymu
Florian Nowakowski

 

 

 

I kilka zdjęć dokumentujących zmagania z boulderami:

Pamiętajcie że w przyszłym miesiącu kolejna edycja trzeciej Rzeszowskiej Ligi Boulderowej! A już w marcu poznamy finalistów, którzy w formule Baltoro Legends Only będą walczyć o nagrody naszego głównego sponsora i jedynego przedstawiciela francuskich marek wspinaczkowych #ibbz #snap #EB w Polce: https://e-climbingshop.com/

Poniżej wyniki kobiet:

LP Imię Nazwisko I edycja II edycja III edycja IV edycja suma Topów suma Bonusów
T B T B T B T B
1 Anna Balicka 9 12 11 13 14 17 10 13 44 55
2 Klaudia Kwolek 9 13 11 14 13 16 11 12 44 55
3 Barbara Irzeńska 9 12 10 14 12 16 10 12 41 54
4 Karolina Szkoła 7 10 9 11 14 17 9 11 39 49
5 Anna Wilk 10 11 13 17 9 12 32 40
6 Anna Zięba 7 9 6 8 9 11 4 4 26 32
7 Ola Osiniak 8 12 8 14 9 11 25 37
8 Kasia Pilecka 5 8 8 9 9 13 0 0 22 30
9 Katarzyna Dec 3 5 8 9 9 9 20 23
10 Dominika Bojdo 4 6 5 7 7 8 16 21
11 Ewelina Kruczek 7 8 8 9 15 17
12 Adrianna Smoleń 6 8 8 9 14 17
13 Ewa Płaza 4 6 7 7 11 13
14 Karolina Burda 4 4 6 8 10 12
15 Małgorzata Banach-Helman 5 6 5 6
16 Gabriela Gębarzewska 5 6 5 6
17 Aleksandra Szredzka 1 5 1 5 2 5 4 15
18 Pola Styś 2 4 2 5 4 9
19 Aga Hnatio 4 4 4 4
20 Agata Mondzelewska 1 4 1 4
21 Ewelina Wraga 1 1 1 1
22 Jola Trybulec 2 0 2

I wyniki mężczyzn:

LP Imię Nazwisko I edycja II edycja III edycja IV edycja suma Topów suma Bonusów
T B T B T B T B
1 Zbyszek Bardel 18 18 18 19 19 20 19 20 74 77
2 Michał Pietrucha 15 16 18 19 18 20 19 19 70 74
3 Tomasz Juszczyk 15 17 17 19 17 20 18 19 67 75
4 Witek Mikulski 14 16 16 18 17 20 18 18 65 72
5 Krzysiek Szalacha 20 20 20 20 20 20 60 60
6 Wojciech Kołodziej 11 16 16 18 17 20 12 16 56 70
7 Szczepan Podolec 18 19 18 19 19 20 55 58
8 Adam Nowak 17 17 17 19 19 19 53 55
9 Łukasz Magoń 10 15 15 16 14 19 13 16 52 66
10 Tomasz Motyka 10 15 15 16 14 18 13 17 52 66
11 Bartosz Stec 12 16 13 15 15 16 12 16 52 63
12 Jakub Sadrakuła 10 13 13 15 13 17 14 16 50 61
13 Maciej Czyż 9 12 10 13 15 20 12 17 46 62
14 Bogusław Gałuszka 9 12 12 14 14 17 11 15 46 58
15 Marcin Dudek 9 13 12 15 13 16 11 15 45 59
16 Przemysław Szewc 8 8 11 13 14 17 12 13 45 51
17 Łukasz Stachurski 8 9 12 14 14 18 10 12 44 53
18 Zbigniew Mazur 7 8 9 12 12 16 12 13 40 49
19 Krzysztof Stępień 9 13 15 16 14 19 1 1 39 49
20 Bartosz Łuksik 10 15 13 16 14 18 37 49
21 Grzegorz Rychlec 11 13 15 19 11 15 37 47
22 Mateusz Jopek 6 7 10 11 11 13 10 11 37 42
23 Florian Nowakowski 10 16 14 18 12 15 36 49
24 Szymon Rymut 13 15 10 6 13 16 36 37
25 Marcin Magierski 8 8 7 7 11 13 9 10 35 38
26 Maksymilian Mikłasz 10 12 12 18 11 14 33 44
27 Artur Jagusztyn 15 16 18 20 33 36
28 Daniel Jakubowski 7 8 8 9 8 11 9 10 32 38
29 Michał Kordoń 9 14 13 19 9 12 31 45
30 Kamil Burak 7 9 12 16 10 12 29 37
31 Kamil Tyza 13 16 16 19 29 35
32 Filip Głogowski 12 16 16 18 28 34
33 Jan Mondzelewski 9 11 11 12 8 10 28 33
34 Ryszard Jarecki 7 7 8 12 2 5 10 11 27 35
35 Jakub Mączka 5 6 7 10 5 6 9 9 26 31
36 Mateusz Mączka 6 8 7 9 5 9 7 9 25 35
37 Tomek Nosal 7 11 9 12 9 9 25 32
38 Jakub Stec Kobi 10 13 14 19 24 32
39 Łukasz Palkij 10 12 13 17 23 29
40 Paweł Pipała 13 19 9 11 22 30
41 Mateusz Szpak 11 15 11 12 22 27
42 Paweł Krupa 5 5 7 9 10 12 22 26
43 Grzegorz Kudłacz 10 10 12 16 22 26
44 Artur Behler 6 7 7 7 9 9 22 23
45 Jacek Smoroński 9 13 12 16 21 29
46 Szymon Gurak 7 7 5 8 9 9 21 24
47 Karol Galej 11 11 10 11 21 22
48 Piotr Sołtys 1 1 10 11 10 10 21 22
49 Łukasz Pilch 10 14 10 12 20 26
50 Aleksander Helman 6 7 5 7 9 9 20 23
51 Dominik Winczura 8 11 10 12 18 23
52 Paweł Baran 8 8 10 13 18 21
53 Kacper Młodożeniec 5 6 8 8 13 14
54 Karol Mazur 12 13 12 13
55 Tomasz Ostasza 11 14 11 14
56 Leszek Bedrejczuk 10 15 10 15
57 Wojtek Kocur 10 15 10 15
58 Edi Twardowski 10 15 10 15
59 Jakub Cyrnek 10 13 10 13
60 Michał Osiniak 10 12 10 12
61 Andrzej Smoleń 10 11 10 11
62 Przemek Mytych 10 10 10 10
63 Kamil Doniak ?? 9 13 9 13
64 Konrad Forystek 7 10 7 10
65 Paweł Kopeć 7 8 7 8
66 Krzysiek Stajewski 7 7 7 7
67 Patryk Łakomy 6 7 6 7
68 Artur Ruszała 6 6 6 6
69 Tymoteusz Jakubowski 3 4 2 3 5 7
70 Tymoteusz Burat ? 5 5 5 5
71 Maciej Gruba 4 7 4 7
72 Przemysław Misiąg 4 5 4 5
73 Jakub Kiełbowicz 3 4 3 4
74 Łukasz Chrapek 2 3 2 3

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *