Piąta edycja IV Rzeszowskiej Ligi Boulderowej

Piąta edycja IV Rzeszowskiej Ligi Boulderowej

W tym miesiącu liga wystartowała z tygodniowym opóźnieniem ale wydaje mi się, że dla wszystkich startujących nie był to problem. Z jednej strony było trochę więcej czasu do wyrwania się ze świątecznego letargu a z drugiej – inwencje przywiezione z wysp brytyjskich zasługiwały na chwilę wyczekiwania. Kuba Stec i Artur Jagusztyn poświęcili sporo czasu na przygotowanie 20 problemów do rozwiązania, co było widać i czuć podczas napinania prawie zapomnianych już partii mięśni. Czujne połogi, wspinanie po paczkach, które okazuje się być nie tylko łatwe ale i ciekawe i na koniec kilka orzechów do zgryzienia dla bardziej wymagających – chepeau bas Panowie!

Oczywiście jak zawsze po tygodniu zmagań, maszyna losująca pod nadzorem komisji kontroli losów wyłoniła grupę szczęśliwców, których zapraszamy po odbiór nagród:
Anna Zięba
Michał Domka
Krzysiek Stępień
Paweł Przybył
Dominika Bojdo
Tomek Kaczorowski
Ania Balicka
Paweł Krupa
Emilia Borcz

Ostatnia edycja, czyli koniec zmagań, zbliża się wielkimi krokami! Przed wami ostatnia szansa na poprawienie swojej pozycji w ogólnej klasyfikacji i pamiętajcie że w końcowym podsumowaniu liczą się najlepsze wyniki z 5 edycji (jedną można było ominąć, kręcić lub mieć gorszy dzień).

Poniżej oczywiście zbiorcze wyniki kobiet:

LP Imię Nazwisko I edycja II edycja III edycja IV edycja V edycja suma Topów  suma Bonusów
B T B T B T B T B T
1 Klaudia Kwolek 16 15 19 15 18 16 16 11 14 14 71 83
2 Anna Balicka 16 14 19 16 20 17 16 8 16 15 70 87
3 Katarzyna Dec 16 15 19 16 18 14 15 8 15 14 67 83
4 Anna Wilk 14 11 15 15 16 12 8 4 12 11 53 65
5 Anna Zięba 13 9 15 14 18 13 10 3 12 9 48 68
6 Karolina Szkoła 16 15 19 16 18 15 0 0 46 53
7 Ewelina Kruczek 10 8 12 11 11 9 6 3 10 9 40 49
8 Aleksandra Szredzka 7 6 7 4 12 8 5 2 10 9 29 41
9 Dominika Bojdo 13 10 10 6 8 3 12 8 27 43
10 Ewa Płaza 6 3 10 5 10 7 5 2 11 8 25 42
11 Agnieszka Hnatio 6 1 15 5 9 7 2 1 12 9 23 44
12 Gabriela Gębarzewska 3 1 9 8 8 6 3 2 9 6 23 32
13 Kasia Pilecka 11 7 13 12 19 24
14 Emilia Borcz 9 4 10 7 6 4 15 25
15 Barbara Prokop 15 14 14 15
16 Małgorzata Banach-Helman 4 1 7 5 7 5 4 2 13 22
17 Pola Styś 7 4 6 4 8 5 13 21
18 Magdalena Manikowska 7 1 9 4 8 5 5 1 11 29
19 Dagmara Nowak-Zych 5 5 6 5 10 11
20 Karolina Burda 12 8 8 12
21 Anna Dziedzic 4 2 6 3 5 10
22 Justyna Motyka 7 5 5 7
23 Iryna Kolesnikova 6 4 4 6
24 Oliwia Krasucka 6 2 5 1 3 11
25 Agata Wąsacz 10 3 3 10
26 Joanna Gierlak 3 2 2 3
27 Paula Teper 5 0 0 5
28 Ewa Kowal 0 0 0 0
29 Justyna Maroń-Trzyna 0 0 0 0

I wyniki mężczyzn:

LP Imię Nazwisko I edycja II edycja III edycja IV edycja V edycja suma Topów  suma Bonusów
B T B T B T B T B T
1 Zbyszek Bardel 20 20 19 17 20 20 20 20 20 20 97 99
2 Szczepan Podolec 20 18 19 17 20 20 20 20 20 20 95 99
3 Adam Nowak 20 17 19 17 20 20 20 20 20 19 93 99
4 Kamil Tyza 20 17 19 17 20 20 20 18 20 19 91 99
5 Szymon Rymut 20 19 19 17 20 20 15 11 19 18 85 93
6 Marcin Baranowski 17 15 19 17 20 20 17 13 19 17 82 92
7 Jakub Sadrakuła 17 15 19 17 20 20 18 14 16 16 82 90
8 Marcin Tomala 18 16 19 17 20 20 16 10 17 15 78 90
9 Krzysiek Szalacha 19 17 20 20 20 20 20 20 77 79
10 Maciej Czyż 19 15 19 15 20 18 18 11 19 17 76 95
11 Łukasz Magoń 19 15 19 16 20 18 16 9 17 16 74 91
12 Łukasz Stachurski 17 15 19 15 18 14 14 11 17 15 70 85
13 Krzysztof Stępień 17 15 19 16 19 16 13 9 16 14 70 84
14 Maciej Bedrejczuk 20 15 19 17 20 20 20 18 70 79
15 Michał Kordoń 16 14 17 14 20 17 12 9 16 14 68 81
16 Zbigniew Mazur 16 15 18 15 19 16 14 7 14 13 66 81
17 Piotr Sołtys 16 15 19 16 18 15 11 8 14 11 65 78
18 Tomasz Motyka 20 15 20 20 20 13 18 16 64 78
19 Edi Twardowski 16 14 18 15 18 14 10 7 16 14 64 78
20 Jakub Stec Kobi 18 15 16 12 18 17 7 6 15 13 63 74
21 Kamil Burak 16 14 15 12 17 15 11 7 15 13 61 74
22 Michał Pietrucha 20 19 20 20 20 20 59 60
23 Bogusław Gałuszka 17 15 20 17 11 7 16 15 54 64
24 Bartosz Łuksik 17 15 19 16 10 9 15 14 54 61
25 Karol Galej 15 13 14 10 16 12 7 6 12 11 52 64
26 Tomasz Juszczyk 20 17 19 17 19 18 52 58
27 Paweł Przybył 14 11 13 10 17 12 7 5 12 10 48 63
28 Patryk Łakomy 13 11 13 10 15 12 12 11 44 53
29 Aleksander Helman 13 10 14 10 11 9 6 2 11 10 41 55
30 Paweł Baran 11 7 15 9 12 9 10 5 12 10 40 60
31 Paweł Pipała 9 8 12 9 14 10 6 4 11 9 40 52
32 Marcin Magierski 14 13 16 12 6 5 14 10 40 50
33 Tomasz Ostasz 17 15 19 16 14 9 40 50
34 Paweł Pietraszek 11 6 12 10 11 8 8 4 13 11 39 55
35 Łukasz Hadam 7 5 17 14 9 6 14 12 37 47
36 Artur Tomala 17 15 15 8 14 13 36 46
37 Mateusz Mączka 8 4 13 8 13 9 7 4 11 9 34 52
38 Paweł Krupa 13 9 14 10 10 5 13 10 34 50
39 Michał Domka 12 10 14 12 6 2 12 9 33 44
40 Artur Jagusztyn 20 17 19 16 33 39
41 Dariusz Banaś 8 2 10 9 11 10 6 2 11 9 32 46
42 Artur Behler 10 8 11 11 10 9 7 4 32 38
43 Bartek Kłopocki 18 15 19 17 32 37
44 Michał Celek 19 15 19 16 31 38
45 Daniel Jakubowski 10 7 11 8 11 8 0 0 9 7 30 41
46 Jacek Smoroński 15 13 13 9 12 8 30 40
47 Artur Ruszała 8 6 9 5 11 8 11 9 28 39
48 Paweł Kopeć 6 5 11 7 8 7 4 2 10 6 27 39
49 Konrad Forystek 20 15 17 10 25 37
50 Piotr Byszuk 13 11 14 14 25 27
51 Mateusz Stawarz 5 2 7 5 8 6 4 2 10 9 24 34
52 Jakub Mączka 10 6 13 9 15 8 23 38
53 Mateusz Skiba 12 10 6 3 11 9 22 29
54 Lucjan Lew 8 5 12 7 12 9 21 32
55 Kamil Darłak 16 15 10 6 21 26
56 Paweł Pawliczak 10 12 14 9 21 24
57 Piotr Armata 5 3 12 8 4 2 11 7 20 32
58 Wojtek Kocur 20 20 20 20
59 Łukasz Palkij 18 13 10 6 19 28
60 Tomek Kaczorowski 6 4 6 5 4 2 6 6 17 22
61 Adrian Mróz 10 8 11 9 17 21
62 Michał Zelek 19 15 15 19
63 Florian Nowakowski 0 0 14 13 13 14
64 Konrad Michno 10 4 13 6 10 23
65 Dominik Kotula 5 3 5 4 5 2 9 15
66 Dawid Gerlat 11 9 9 11
67 Damian Subojemski 9 9 9 9
68 Damian Luboemski 9 9 9 9
69 Mateusz Staniak 8 5 8 3 8 16
70 Przemysław Misiąg 7 5 4 3 8 11
71 Krzysztof Stojecki 10 6 6 10
72 Radosław Jaracz 7 6 6 7
73 Ryszard Jarecki 10 5 5 10
74 Piotr Michalak 8 3 3 8
75 Tymoteusz Jakubowski 5 3 3 5
76 Kacper Młodożeniec 7 2 2 7
77 Sławek Barłóg 0 0 0 0
78 Rafał Karpiński 0 0 0 0
79 Maciek Trzyna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Prześlij komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.