Wyniki PP 34 2020

Poniżej wyniki 34 Pucharu Połonin, który został rozegrany w dniu 8 luty 2020.

Kobiety – OPEN
Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Czas Klub Miasto
1 14 Barbara Kościelniak 02:36:01 KW Kraków Kraków
2 60 Ewa Czuchry 02:42:31 KS Kandahar Warszawa
Mężczyźni – OPEN
Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Czas Klub Miasto
1 25 Karol Karpierz 01:37:00 TKN Tatra Team Ostrowsko
2 56 Jerzy Kałuża 01:39:51 Skoczów
3 23 Zbigniew Topór 01:40:00
4 54 Artur Juszczak 01:45:00 KW Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój
5 35 Maciej Trznadel 01:45:30 KS KANDAHAR Bytom
6 41 Michal Rysa 01:46:00 Vysoke Tatry
7 80 Marek Ząbik 01:46:30 Godowa
8 58 Zbigniew Kiełtyka 01:47:27 KW Gliwice Gliwice
9 72 Jan Koza 01:51:57 GOPR Bieszczady/KW Kraków Cisna
10 44 Wojciech Hubój 01:52:53 Żywiec
11 61 Tomasz Ostrowski 01:52:57 KW Kraków / GOPR Bieszczady Wetlina
12 6 Sławomir Kwiecień 01:58:35 SNW KW Kraków/Polar Sport Kraków
13 27 Adam Bruzda 02:00:54 Kandahar Babice
14 62 Janusz Głąb-Trojnar 02:02:29 DYNAMIT Łańcut
15 67 Tomasz Mazurkiewicz 02:08:15 Sanok
16 33 Rafał Stawiarski 02:12:30 Katowice
17 13 Marcin Struś 02:12:53 KW Kraków Kraków
18 28 Filip Kuźniak 02:13:43 SNW KW Kraków Katowice
19 36 Tomasz Tywonek 02:14:18
20 53 Patryk Pietrasz 02:14:20 GOPR Bieszczady Wetlina
21 51 Michał Wojarski 02:18:32 GOPR Beskidy Wieliczka
22 64 Paweł Surmacz 02:20:33 GOPR BIESZCZADY Tyczn
23 8 Maciej Juchiewicz 02:20:43 SNW KW Kraków Kraków
24 50 Piotr Niessner 02:23:09 KS Kandahar Kraków
25 49 Mateusz Dymek 02:23:22 Rzeszów
26 2 Karol Poszalski 02:26:24 ŚKA Kielce
27 75 Maciej Rabsztyn 02:27:24 KW Kraków Kraków
28 1 Robert Małecki 02:30:05 Kandahar Jawiszowice
29 66 Przemysław Knap 02:30:09 SNW KW Kraków Czeladź
30 123 Oskar Pluciński 02:30:55 Synergy Racing Team Rzeszów
31 9 Krzysztof Kalkowski 02:36:35 Klub Wysokogórski Kraków Kraków
32 57 Andrzej Piotrowski 02:38:32 Ortoreh team Warszawa
33 39 Duma Oleksiy 02:42:34 Ukraine Telemark Team Uzhgorod
34 77 Florian Małek 02:43:15
35 78 Marcin Stech 02:45:51 KW Kraków Kraków
36 10 Jacek Grabarz 02:53:40 SNW KW Kraków/GOPR Krynica/Isport team Gorlice
37 52 Kacper Król Łęgowski 02:54:10 Zakopane
38 63 Marcin Spędzia 03:06:53 Kraków
39 30 Włodzimierz Bąkowski 03:39:46 Warszwa
40 31 Daniel Bąkowski 03:40:18 Warszawa
41 16 Tomasz Bobrowski 03:44:22 KW Krakow Gdynia
Kobiety – Turystyczna
Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Czas Klub Miasto
1 124 Natalia Fiszer 01:42:00 Karpacz
2 104 Ewelina Pięta 01:58:28 Kraków
3 125 Katarzyna Ławniczak 02:02:45 Rzeszów
4 130 Joanna Twardowska 02:07:13 GruzjaSki Rzeszów
5 102 Monika Wałaszek 02:10:36 SNW KW Kraków Kraków
6 127 Monika Gliniak 02:16:27 Rzeszów
7 134 Karolina Filipczak 02:17:17 KW Kraków Kraków
8 137 Zofia Myślińska 02:23:37 Polana
9 133 Rita Pudło 02:27:34 Aksu Polska Sanok
10 129 Ewa Kruss-Knap 02:29:07 Syrah & Malbec Czeladź
11 112 Małgorzata Budzynska 02:33:15
12 101 Magdalena Tracz 02:45:24 KW Kraków Kraków
13 128 Małgorzata Kruk 03:00:00 Bielsko-Biała
14 105 Agnieszka Wyżykowska 03:20:45 KW Kraków Kraków
Mężczyźni – Turystyczna
Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Czas Klub Miasto
1 106 Mateusz Maculewicz 01:58:50 Multipower Polska Team Gdynia
2 108 Marcin Grasela 02:02:31 Od Grzegorza Mysłowice
3 119 Jan Syty 02:03:29 KAGB GOPR Jastrzębie Zdrój
4 135 Dariusz Grabowski 02:05:09 Gorlice
5 136 Tomasz Mikołajczyk 02:21:11 KW Warszawa Warszawa
6 132 Olgierd Pudło 02:27:15 Aksu Polska Sanok
7 131 Marcin Pudło 02:27:57 Aksu Polska Sanok
8 65 Wiktor Konopelski 03:08:40
9 120 Jakub Gajewski 03:08:42 Warszawa
10 122 Mateusz Konopelski 03:08:44 Warszawa
11 109 Ryszard Krzysztofik 03:40:18 Kielce
12 138 Maciej Przysucha 03:55:17 www.arteetlabore.pl Czestochowa
13 121 Pawel Kurzeja Wycofał się Gliwice