Rzeszowski Klub Wysokogórski ma przyjemność zaprosić na coroczny Mityng Wspinaczkowy, który odbędzie się jak zawsze na terenie Kamieńca w Odrzykoniu.

Jak co roku wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w przygotowanych warsztatach wspinaczkowych i wspólnego wspinania oraz dzielenia się doświadczeniami i umiejętnościami!

Program Imprezy:

11:00 – Oficjalne rozpoczęcie mityngu wspinaczkowego

11:30 – Rozpoczęcie warsztatów: wspinaczkowe techniki linowe, asekuracja, zjazdy, slackline

17:30 – Chillout Posiłek, suplementacja 🙂

18:30 – Omówienie doświadczeń i przedstawienie planów na przyszłość
19:00 – Chillout ciąg dalszy

Lokalizacja

Impreza skupiać się będzie na terenie Kamieńca w Odrzykoniu – dojazd od Rzeszowa w stronę krosna i przed rezerwatem Prządki należy skręcić w prawo. Parkować można w wyznaczonych miejscach wzdłuż drogi i na sporym parkingu niedaleko kościoła i lokalnej knajpy.

Boulderowców zachęcamy do odwiedzenia również innych okolicznych rejonów, w których będzie można pokonać sporą dawkę boulderów!

Zapisy!!!

Ze względu na fakt że chcemy przeprowadzić warsztaty dla początkujących wspinaczy, prosimy wszystkich zainteresowanych o zgłoszenie chęci udziału telefonicznie (798521632) lub na maila: [email protected]

Wspinaczka odbywa się w środowisku naturalnym. Pamiętaj o podstawowych zasadach: Nie zostawiaj śmieci,  w miarę możliwości usuń ślady magnezji ze skały.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian programie imprezy i regulaminie zawodów.

*w razie niepogody następny termin mityngu to 28 września 2022 (niedziela), w dalszym postępowaniu zastrzegamy sobie prawo do kolejnej zmiany terminu

**udział w zawodach mogą wziąć osoby, które już kiedyś próbowały wspinaczki w skałach, osoby niepełnoletnie powinny wspinać się pod nadzorem pełnoletniego opiekuna